Skip links

Kurumsal

KURUMSAL

Fatih Ökçe
50 Yıllık Tecrübe

Daima günümüz modasını ve teknolojisini en yakından takip edip, ürün geliştirmekte ve ayakkabı sektörüne hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

1973 yılında Şahap ESKİKARABULUT ve Rızvan YILMAZ tarafından İstanbul’da kurulan Fatih Ökçe, üretime merdane ökçe üretimi ile başladı.

Avrupa’nın en önemli laboratuar merkezi SATRA’ya üye olan Fatih Ökçe, teknolojik ve farklılaştıran gelişmeleri takip ederek, sektör liderliğini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Rızvan Yılmaz' ın mesajı

Gelişen Türkiye’nin ustalık isteyen sektörü olan ayakkabı yan sanayinde 43 yılı geride bıraktık. Hedefimiz, hep daha iyiye ve kaliteliye ulaşmak oldu. Ekip olarak bunu geçmişte başardık. Gelecekte de aynı şekilde başaracağız. Çünkü, inanıyorum ki iyi bir ekiple paydaşlarınıza değer katabilirsiniz.

Fatih Ökçe
Tanıtım Videosu

Modern ve teknolojik üretim tesisi ile çeşitli inovasyon tanıtımları...

Sertifikalarımız

Üretim ve kalite sertifikalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Ayakkabı sektöründe geleceği inşa ediyoruz

Vizyon
Ayakkabı yan sanayinde kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi çizgisiyle Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün tercih ettiği, tüketiciye en yakın öncü firma olmak.

Misyon
Yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarına ve paydaşlarına değer veren, insana ve topluma duyarlı yapısıyla güvenilir bir firma olarak ayakkabı yan sanayinde öncü bir isim olmak; Sektörde elde edilen başarıyı yurt içi ve yurt dışında uzun vadeli sürdürülebilir kılmaktır.

This website uses cookies to improve your web experience.